Projekt „Mobilne usługi w Gminie Zarzecze”
1 kwietnia 2020
Biznes społeczny i miejski może być przyjemnością!
1 kwietnia 2020

Projekt „Akademia Cyfrowych Liderów”realizowany w ramach Programu ERASMUS+

2019-3-PL01-KA105-077747

W okresie od 15 kwietnia 2020 do 14 kwietnia 2022 roku Fundacja imienia Braci Sołuńskich – Cyryla i Metodego realizowała projekt „Akademia Cyfrowych Liderów” współfinasowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu ERASMUS+.

Celem głównym projektu było złagodzenie problemu z wykluczeniem cyfrowym wśród młodzieży poprzez wsparcie 46 osób z pięciu krajów partnerskich w zakresie poszerzenia wiedzy o zagrożeniach ze strony nowych technologii i jednocześnie o możliwościach rozwoju jakie może dać odpowiednio wykorzystany smartfon w sposób, który nie będzie szkodził, a poprawi produktywność ludzi młodych, zwiększy ich kreatywność i efektywność.

Okres realizacji projektu 15.04.2020-14.04.2022
Całkowity budżet projektu 25 060,00 EUR
Dofinasowanie 25 060,00 EUR
Beneficjenci Młodzież w ilości 46 osób z krajów partnerskich (Polski – 10 osób, Serbii – 10 osób, Chorwacji – 10 osób, Bośni i Hercegowiny – 10 osób oraz Kosowo – 6 osób)