RODO
22 czerwca 2018
Konkurs Artystyczny
29 stycznia 2019
Pokaż wszystkie

Drugie Międzynarodowe Spotkanie Projektowe w Kosowie

Za nami bardzo intensywne spotkanie projektowe w Kosowie, które odbywało się od 21 do 25 listopada 2018. W trakcie tych kilku intensywnych dni odbyliśmy szereg spotkań z lokalnymi przedsiębiorcami, organizacjami pozarządowymi, które staną się zaczątkiem do wspólnych projektów. Kosowo przejechaliśmy wzdłuż i wszerz widząc jak wielki potencjał ma to miejsce. Spotkanie było również okazją do zawiązania współpracy pomiędzy Gminą Tryńcza, Gminą Leżajsk oraz Gminą Ranilug i Gminą Partesz. Rewizyty na poziomie samorządowym spodziewamy się już w przyszłym roku!
Z tego miejsca należy podziękować naszym wspaniałym partnerom SOKRAT I ENAS oraz nieocenionemu Stefanovi Stojanoviciowi, który jako młoda osoba stanowi doskonałą reklamę Kosowa. Bez niego ta wizyta nie byłaby przygotowana w ten sposób. Wizyta byłaby jedynie zwykłym spotkaniem projektowym również gdyby nie Gmina Partesz i jej gościnność dla szerokiej delegacji.

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /usr/home/tomgraph/domains/fundacjacim.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 281 Marek Pankiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *