Projekt „Międzynarodowe spotkania z przedsiębiorczością”

Projekt „Akademia Procesu Berlińskiego”
2 kwietnia 2020
Projekt „Boost your life skills”
2 kwietnia 2020

Projekt „Międzynarodowe spotkania z przedsiębiorczością”

realizowany w ramach Programu ERASMUS+

Nr Projektu:

2018-1-PL01-KA205-050432

W okresie od 19 sierpnia 2018 roku  do 18 czerwca 2019 roku Fundacja imienia Braci Sołuńskich – Cyryla i Metodego realizowała projekt „Międzynarodowe spotkania z przedsiębiorczością” współfinasowany ze środków Komisji Europejskiej w ramach Programu ERASMUS+.

Cel główny Projektu – promowanie kształcenia w zakresie przedsiębiorczości i społecznej przedsiębiorczości wśród osób młodych. Projekt jest odpowiedzią na zdiagnozowane przez młodzież problemy, tj. niedostateczna edukacja z zakresu szeroko pojętych kompetencji społecznych oraz przedsiębiorczości, w tym przedsiębiorczości społecznej oraz współpracy międzynarodowej, zarówno w szkołach ponadgimnazjalnych, jak i na studiach.

Okres realizacji projektu 19.08.2018-18.06.2019
Całkowity budżet projektu 40 654,00 EUR
Dofinasowanie 40 654,00 EUR
Wkład własny 0